Wisła liderem, Soła na drugim miejscu

Po drugiej kolejce małopolsko-świętokrzyszkich rozgrywek trzeciej ligi jedynym zespołem z kompletem punktów pozostała Wisła Kraków. Po wygranej z Partyzantem Radoszyce Solarze awansowali na pozycję wicelidera.

Wygraną z Wolanią Wola Rzędzińska, z którą w sobotę Soła zremisowała 1:1, piłkarze Wisły Kraków awansowali na pozycję lidera tabeli. Po dwóch kolejkach krakowianie jako jedyna drużyna w lidze ma na swoim koncie komplet zwycięstw. Wszystkie pozostałe zespoły, które wygrały w pierwszej kolejce, w drugiej gubiły punkty. Łysica Bodzentyn przegrała z Hutnikiem Nowa Huta, Poprad Muszyna z Czarnymi Połaniec, Partyzant z Sołą, a Korona Kielce i Granat Skarżysko-Kamienna zremisowały kolejno z Beskidem Andrychów i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Jedynymi drużynami, które nie zdobyły jeszcze w tym sezonie punktów, pozostali beniaminkowie z Krakowa i Trzebini Sierszy oraz drużyna Wiernej Małogoszcz.

Wyniki 2. kolejki:

Wierna Małogoszcz – Unia Tarnów 1:2