Karnety

1 sierpnia ruszyła sprzedaż karnetów na rundę jesienną sezonu 2014/2015. Kup karnet w przedsprzedaży, zgarnij niespodziankę i obejrzyj trzy mecze Solarzy za darmo!

13 sierpnia Solarze rozpoczną swój drugi sezon na trzecioligowych boiskach. Na inaugurację rozgrywek w Oświęcimiu podopieczni Sebastiana Stemplewskiego zmierzą się o godzinie 17:00 z beniaminkiem, Partyzantem Radoszyce. W najbliższy piątek ruszamy natomiast z przedsprzedażą karnetów. W porównaniu z ubiegłym sezonem, ich ceny pozostały bez zmian. Karnet Kibica bez cateringu będzie można nabyć w cenie 40 zł, natomiast Karnet Kibica z cateringiem w cenie 50 zł. Każdy, kto zakupi karnet, będzie miał możliwość obejrzenia nawet trzech meczów za darmo!

To jednak nie wszystko. Każdy kibic, który zakupi karnet w przedsprzedaży (od 1 do 12 sierpnia), otrzyma klubowy proporczyk lub długopis, gadżety wyprodukowane specjalnie z okazji jubileuszu 95-lecia Soły Oświęcim. Ilość proporczyków jest ograniczona, dlatego otrzymają je tylko te osoby, które zjawią się w punktach sprzedaży jako pierwsze. W drugiej kolejności do karnetów będą wydawane długopisy.

Karnety do nabycia:

- w budynku klubowym Soły Oświęcim przy stadionie im. Braci Kisielińskich (ul. Przeczna 2a) - od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00
- na parkingu prowadzonym przez Sołę w centrum miasta, 100 metrów obok rynku (ul. Stolarska 4) - od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00