Informacje o karnetach i biletach

Wczoraj zakończyła się przedsprzedaż, a dziś karnety na rundę jesienną trafią do klubowych kas. Wciąż jeszcze możesz zakupić karnet i obejrzeć nawet trzy mecze Solarzy za darmo.

Karnety Kibica będą dziś dostępne w klubowych kasach przed meczem. Można je nabyć w cenie 40 zł bez cateringu oraz 50 zł z cateringiem. Karnet uprawnia do wejścia na wszystkie osiem ligowych spotkań Soły w rundzie jesiennej.

Ceny biletów nie uległy zmianie. Bilet normalny bez cateringu można nabyć w cenie 8 zł, z cateringiem w cenie 10 zł, natomiast bilet ulgowy bez cateringu, dla młodzieży powyżej 12. roku życia za okazanie ważnej legitymacji szkolnej, w cenie 6 zł. Kobiety oraz dzieci poniżej 12. roku życia - wstęp wolny. W celu uniknięcia kolejek przed kasami oraz punktualnego wejścia na mecz, prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion.