Triumf juniorów starszych

Juniorzy starsi Soły Oświęcim wygrali turniej o Puchar Prezesa Oświęcimskiego PPN i będą reprezentowali klub na turnieju o Mistrzostwo Małopolski Zachodniej. W pokonanym polu Solarze pozostawili pięć zespołów.

W hali sportowej w Kętach rozegrana została ostatnia, finałowa faza turnieju. Solarze okazali się w niej lepsi od LKS-u Malec, Przeciszovii Przeciszów, LKS-u Gorzów, Brzeziny Osiek i... drugiego zespołu Soły, również złożonego z podopiecznych trenera Łukasza Jaska. Drugi zespół zajął ostatecznie czwarte miejsce. Królem strzelców turnieju został nasz zawodnik, Barłomiej Wołek z ośmioma trafieniami na koncie. Dla biało-czerwonych był to pierwszy w historii triumf w turnieju u Puchar Prezesa PPN w tej kategorii wiekowej i drugi w historii klubu. Pierwszy przed rokiem zaliczyli trampkarzem. Turniej o Mistrzostwo Małopolski Zachodniej odbędzie się 1 lutego w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Solarze wystąpili w składzie: Chowaniec,Zemanek, Wołek, Ząbek, Dziuga, Rybczak, Bębenek, Zygmunt, Kaliciak, Ryś, Żyła, Zięba, Ochmanek, Karpiel, Kotyza, Cięciel