Rusza sprzedaż karnetów

Od najbliższego poniedziałku rusza sprzedaż karnetów na mecze Solarzy w rundzie rewanżowej. Każdy, kto zdecyduje się na zakup karnetu, może obejrzeć wszystkie domowe spotkania naszej drużyny nawet o 44% taniej.

Ceny karnetów w porównaniu do rundy jesiennej nie uległy zmianie. Karnet Kibica z cateringiem można nabyć w cenie 50 zł, natomiast Karnet Kibica bez cateringu jest dostępny już od 40 zł. W rundzie wiosennej Solarze rozegrają o jeden domowy mecz więcej niż jesienią. Dzięki temu przy zakupie karnetu każdy kibic będzie miał okazję wspierać Solarzy podczas wszystkich spotkań rozgrywanych w Oświęcimiu w cenie o 44% niższej niż przy zakupie pojedynczych wejściówek.

Karnety będą do nabycia w budynku klubowym Soły Oświęcim przy ulicy Przecznej 2a oraz na parkingu w centrum miasta przy ulicy Stolarskiej 4. Sprzedaż karnetów ruszy w poniedziałek 9 marca. Karnety będą również do nabycie w klubowych kasach przed pierwszym meczem Solarzy w rundzie wiosennej, który rozegrany zostanie 14 marca o godzinie 15:00. Przeciwnikiem podopiecznych Sebastiana Stemplewskiego będzie zespół Wolanii Wola Rzędzińska.