Plebiscyt Gazety Krakowskiej

„Gazeta Krakowska” już po raz dwudziesty organizuje plebiscyt na najlepszych piłkarzy oraz trenerów roku. W głosowaniu za pośrednictwem SMS-ów mogą wziąć udział wszyscy chętni. Wśród nominowanych znalazło się sześciu Solarzy.

Redakcja gazety dba o to, aby za zasługi wyróżnieni zostali nie tylko zawodnicy i trenerzy pracujący w klubach występujących w najwyższych klasach rozgrywkowych, ale i ci, którzy sukcesy odnoszą w niższych ligach. Głosowanie odbywa się w kilku kategoriach. Solarze nominowani zostali w dwóch z nich. W kategorii „trener roku” głos można oddać na trenera Sebastiana Stemplewskiego, który znalazł się w doborowym towarzystwie najlepszych trenerów małopolskich drużyn. W kategorii „najlepszy piłkarz III ligi” wśród nominowanych znaleźli się z kolei Marcin Koper, Jakub Snadny, Marcin Drzymont, Paweł Cygnar oraz Jakub Jamróz.

Głosowanie potrwa do 30 stycznia. Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł. Swoje głosy można oddać wysyłając wiadomość SMS na numer 72355 o treści:

- Sebastian Stemplewski (TRENERNAJ.7)
- Paweł Cygnar ( (3LIGA.6)
- Marcin Drzymont (3LIGA.7)
- Jakub Jamróz (3LIGA.9)
- Marcin Koper (3LIGA.12)
- Jakub Snadny (3LIGA.22)