Nowa strona pod adresem www.solaoswiecim.pl!

Miło jest nam poinformować wszystkich kibiców o zakończeniu pierwszego etapu prac nad nowym designem oraz funkcjonalnością oficjalnej strony internetowej klubu. Przed kilkoma dniami dopięliśmy na ostatni guzik sprawy związane z programowaniem strony oraz umieszczeniem jej na nowym, niezależnym serwerze.

Strona została przystosowana tak, aby dla sympatyków naszego klubu była jak najbardziej przejrzysta i funkcjonalna. Wszelkie uwagi i opinię dotyczące funkcjonowania nowej strony można kierować drogą mailową na adres media@solaoswiecim.pl. Wraz z uruchomieniem nowej strony rozpoczynamy drugi etap prac, który będzie opierał się na uzupełnieniu strony w najważniejsze treści dotyczących klubu. Póki co dostępne są jedynie najważniejsze zakładki, takie jak aktualności, terminarz, skład drużyny czy kontakt. Strona sukcesywnie będzie uzupełniana o nowe treści, dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzania oficjalnej strony internetowej klubu pod adresem www.solaoswiecim.pl!