Mikołajki z Sołą! (relacja filmowa)

Biało-czerwony Mikołaj znad Soły odwiedził młodych Solarzy podczas zimowego treningu w hali sportowej liceum imienia Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu. Zanim opróżnił wór pełen prezentów, na dzieci czekały gry i zabawy piłkarskie pod okiem sztabu sektora młodzieżowego klubu.

W Mikołajkach udział wzięło w sumie około setka dzieci, która na co dzień trenuje w młodzieżowych zespołach Soły Oświęcim. W świątecznej atmosferze, przy muzyce i trybunach zapełnionych przez rodziców, trenerzy rozpoczęli od rozgrzewki, by następnie przejść do zawodów sportowych - ogólnorozwojowych oraz typowo piłkarskich. Wyjątkowy trening zakończyła wizyta Mikołaja, który dla wszystkich dzieci przyniósł prezenty przygotowane przez sponsora klubu, Pośrednictwo Finansowe „KREDYTY-Chwilówki”. Gorące podziękowania należą się również dla Cukierni Kołaczek, która dla wszystkich dzieci przygotowała pączki oraz Hurtowni Vitamina, która przekazała z kolei dla dzieci świeże owoce.

Zobacz, jak bawiły się dzieci podczas Mikołajek z Sołą Oświęcim!