Janeczko trenuje, występ niepewny

Adam Janeczko doznał w sobotnim meczu przeciwko MKS-owi Lędziny urazu stopy. Zawodnik trenuje z resztą drużyny, jednak jego występ w meczu inauguracyjnym stoi pod znakiem zapytania.

Po starciu z rywalem napastnik Soły musiał opuścić boisko w 50. minucie meczu. - Póki co za wcześniej aby ocenić czy to pęknięty palec, czy może zwykłe stłuczenie – skomentował na gorąco masażysta Solarzy, Mirosław Zając. W poniedziałek piłkarz pojawił się na treningu i ponownie oceniono jego stan zdrowia. - Stopa jest spuchnięta i odczuwam ból, ale nie na tyle silny, by przeszkadzał mi trenować. Pracuję z resztą zespołu, oszczędzając stopę. Musimy jednak poczekać. Mam nadzieje, że ból lada dzień minie i wszystko wróci do normy – poinformował sam zainteresowany. Występ Janeczko w sobotnim meczu z Wolanią stoi pod znakiem zapytania.