Wiślacy z kompletem zwycięstw

24 gole padły w czwartej kolejce trzecioligowych zmagań małopolsko-świętokrzyskiej grupy. Trzy z nich były autorstwa piłkarzy Soły, którzy pewnie pokonali Wisłę Sandomierz 3:1. Jeszcze bardziej formą imponują jednak rezerwy Wisły Kraków.

Soła pewnie pokonała Wisłę z Sandomierza i zanotowała trzecią z rzędu ligową wygraną. Oświęcimianie jak na razie zgubili tylko dwa punkty w inauguracyjnym spotkaniu w Woli Rzędzińskiej. Podobnym dorobkiem mogą się pochwalić także piłkarze Granatu , ubiegło sezonowego mistrza grupy. W wyjazdowym spotkaniu w Andrychowie drużyna ze Skarżyska-Kamiennej zanotowała pewne zwycięstwo 3:1.

Ponad dwoma wspomnianym zespołami jest jednak Wisła Kraków. Wiślacy z kompletem punktów zajmują pozycję lidera. W pojedynku Wisły z Koroną Kielce - klubów, które swoje pierwsze drużyny mają na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w naszym kraju, zdecydowanie lepsi okazali się krakowianie, którzy pewnie wygrali 3:0. Warty odnotowania jest fakt, że na dobre wyniki pracuje cały zespół. Wiślacy strzelili do tej pory największą liczbę, dziesięciu goli, które strzelane były przez aż siedmiu piłkarzy.

W pozostałych meczach niespodziankę sprawili zawodnicy Wolanii, którzy w Bodzentynie pokonali miejscową Łysicę 3:2. Spotkanie Partyzant Radoszyce – Poroniec Poronin nie odbył się ze względu na zły stan murawy gospodarzy. Tabelę z dorobkiem jednego punktu zamyka Wierna Małogoszcz.

Wyniki 4. kolejki:

Garbarnia Kraków – Unia Tarnów 1:1