Przerwa zimowa rozpoczęta

Runda jesienna w trzeciej lidze małopolsko-świętokrzyskiej dobiegła końca. Cztery zespoły rozegrały zaległe mecze i oficjalnie rozpoczęły przerwę zimowa, która potrwa do marca.

Spotkania MKS-u Trzebinia Siersza z Beskidem Andrychów i Partyzanta Radoszyce z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski zostały w pierwotnym terminie odwołane ze względu na zły stan muraw. O ile w przypadku pierwszego gospodarza boisko udało się przygotować na przełożone spotkanie, o tyle w drugiej konfrontacji musiało dojść do zmiany gospodarza. W Trzebini Sierszy piłkarze z Andrychowa odnieśli skromne jednobramkowe zwycięstwo, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył na siedem minut przed końcem spotkania Dawid Rupa. W drugim meczu KSZO nie miało większych problemów w starciu z beniaminkiem z Radoszyc i drużyna z Ostrowca Świętorzyskiego pewnie wygrała 3:0.

Wyniki nie miały dużego wpływu na układ tabeli. Zwycięstwa pozwoliły Beskidowi awansować o dwie pozycje, a KSZO o jedną. W dole tabeli bez zmian. Stawkę zamyka Partyzant, a tylko dwie pozycje wyżej plasuje się drużyna MKS-u.