Młodzież powalczy o puchar prezesa

Drużyny młodzieżowe Soły Oświęcim wezmą udział w halowym turnieju o Puchar Prezesa Podokręgu Piłki Nożnej w Oświęcimiu, który w grudniu i styczniu będzie odbywał się w Kętach. W rozgrywkach wezmą udział grupy juniora starszego, juniora młodszego, trampkarza oraz młodzika.

Zespół juniorów starszych Solarzy został podzielony na dwie drużyny. Soła Oświęcim I i Soła Oświęcim II trafiły do tej samej grupy i zmagania rozpoczną w niedzielę 7 grudnia. W grupie A będą rywalizowały z Koroną Harmęże, Skawą Podolsze, LKS-em Bulowice oraz UKS-em KS Chełmek. Zmagania w grupie B zaplanowano na 14 grudnia,w grupie C na 20 grudnia, a finał na 25 stycznia.

Juniorzy młodsi w grupie finałowej rywalizowali będą z Zatorzanką Zator, Koroną Harmęże, Unią Oświęcim, LKS-em Bulowice, Brzeziną Osiek i LKS-em Gorzów. Rywalizacja zaplanowana jest na 18 stycznia.

Podobnie jak w przypadku juniora starszego, także zespoły trampkarzy podzielono na trzy grupy. W grupie B, 4 stycznia, Solarze zagrają przeciwko Koronie Harmęże, Przeciszovii Przeciszów, Zgodzie Malec, Orłowi Witkowice oraz Solavii Grojec. Grupa A rozegra swoje mecze 21 grudnia, grupa C – 13 grudnia, a finałowa seria spotkań odbędzie się 11 stycznia. Wszystkie mecze odbędą się w hali w Kętach.

Terminarz meczów młodzików zostanie ogłoszony przez Podokręg Piłki Nożnej w Oświęcimiu w najbliższym czasie. Już dziś wiadomo natomiast, że spotkania będą rozgrywane na hali w Brzeszczach.