Informacje dla mediów

Wszystkich przedstawicieli mediów informujemy o rozpoczęciu procesu wyrabiania akredytacji prasowych na sezonu 2014/2015. Redaktorzy naczelni lub szefowie działów sportowych mogą ubiegać się o przyznanie dwóch rodzajów akredytacji:

- akredytacja stała (obowiązująca na wszystkie domowe mecze Soły Oświęcim w rundzie jesiennej)
- akredytacja jednorazowa (przyznawana na wybrane, pojedyncze spotkanie w rundzie jesiennej)

Wnioski o akredytacje stałe przyjmowane będą do 11 sierpnia do godziny 17:00. Wnioski o akredytacje jednorazowe na mecz z Partyzantem Radoszyce, do 12 sierpnia do godziny 12:00. Wniosek zawierający imię i nazwisko wnioskującego, numer PESEL, nazwę redakcji, rodzaj akredytacji oraz dane kontaktowe (numer telefon, adres e-mail) należy wysłać na adres mailowy media@solaoswiecim.pl. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem współpracy z mediami.