Granat Skarżysko-Kamienna – Soła Oświęcim 1:0

Jednak nie udało się wywieźć punktu ze Skarżyska-Kamiennej. Pomimo dobrej gry Solarzy i kilku bardzo dobrych okazji do strzelenia gola (przede wszystkim Cygnara i Szopy) nie udało się zdobyć bramki. Na domiar złego gospodarze wykorzystali stały fragment gry i po rzucie rożnym w 64 minucie objęli prowadzenie.

Mecz stał na wysokim poziomie i z pewnością musiał się podobać licznie zgromadzonej publiczności (w tym kilku kibicom Soły, którym za wsparcie serdecznie dziękujemy). Nam pozostaje niedosyt. Solarze zagrali dobry mecz zabrakło jednak odrobiny piłkarskiego szczęścia.

Granat Skarżysko-Kamienna - Soła Oświęcim 1:0 (0:0)
65' Gębura

Soła Oświęcim: K. Talaga, Drzymont, J. Jamróz, Skrzypek, G. Talaga, Ząbek (75' W. Jamróz), Cygnar, Dynarek, Szopa (89' Skiernik), Knapik (63' Szewczyk), Snadny (70' Stanek)
Żółte kartki: Szewczyk, Ząbek, Cygnar, Szopa