Cygnar i Snadny wysoko w klasyfikacji

Po czwartej serii spotkań Paweł Cygnar umocnił się na pozycji współlidera klasyfikacji najlepszych strzelców. Podobnie jak kapitan Soły, kolejne trafienie na swoje konto zapisał Marcin Giermek z MKS Trzebinia Siersza.

Gol Pawła Cygnara w meczu z Wisła Sandomierz był już czwartym trafieniem pomocnika Soły w tym sezonie. Bramka ta daje kapitanowi zespołu imponującą średnią jednego gola na mecz. Wysoko w klasyfikacji znajduje się również Jakub Snadny, który także zapisał się na listę strzelców i zdobył trzeciego swojego gola w tym sezonie. Wyjątkowego, bo po raz pierwszy strzelonego z akcji. Pozycję wicelidera Snadny dzieli z Arturem Białym z Wolanii Wola Rzędzińska i Kamilem Dziadowiczem z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.