Sparing z Podbeskidziem i wyjazd do Szczyrku

Jutro piłkarze Soły rozegrają sparingowy mecz z drugim zespołem Podbeskidzia Bielsko–Biała. W najbliższy poniedziałek wyjadą natomiast na tygodniowy obóz do Szczyrku, gdzie na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu będą kontynuowali przygotowywania do rundy rewanżowej.

Do tej pory piłkarze Sebastiana Stemplewskiego rozegrali trzy mecze sparingowe. W Chorzowie zremisowali z Nadwiślanem Góra 1:1, w Bielsku-Białej przegrali z Rekordem 4:5, a w minioną niedzielę pokonali w spotkaniu o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim lokalnego rywala Unię, 3:1. Jutro o godzinie 13:00 czeka ich sparing z rezerwami ekstraklasowego Podbeskidzia. Spotkanie rozegrane zostanie w Bielsku-Białej. W poniedziałek Solarzy czeka natomiast wyjazd na obóz do Szczyrku, który w przyszłą sobotę uwieńczy sparing z GKS-em Radziechowy-Wieprz.