Serce nie tylko do gry (materiał wideo)

Piłkarze Soły Oświęcim po raz kolejny pokazali, że ogromne serce mają nie tylko do gry. Solarze wzięli udział w akcji Szlachetna Paczka, angażując się w pomoc osobom potrzebującym.

Akcja Szlachetna Paczka jest organizowana dla rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn. - Naszym celem jest mądra pomoc, czyli taka, która daje szansę na zmianę – zapewniają organizatorzy akcji. Całe przedsięwzięcie polega na zorganizowaniu świątecznej paczki złożonej z najpotrzebniejszych produktów żywnościowych, odzieży oraz przedmiotów codziennego użytku.

Podczas świątecznych zakupów klub reprezentowali kapitan zespołu Paweł Cygnar, obrońca Marcin Drzymont, pomocnik Igor Szopa, a także Dyrektor Sportowy Krzysztof Pękala oraz pracownik klubu, Ilona Smolarek. Zobacz w naszej klubowej telewizji jak przebiegały zakupy oraz co na temat Szlachetnej Paczki miał do powiedzenia dyrektor klubu.